Terminarze 2016/2017- młodzików

Terminarz rozgrywek młodzików starszych oraz młodzików młodszych
w sezonie 2016/2017


 
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
Godzina
Młodzicy Starsi D1 gr.1
runda jesienna
24.08.16 pauza =
Polonia Przemyśl
 
27.08.16
Ziomki Rzeszów
0:1
Polonia Przemyśl
10:00
03.09.16
Polonia Przemyśl
1:3
Ekoball Sanok
13:00
10.09.16
Stal Rzeszów
1:2
Polonia Przemyśl
13.30
18.09.16
Polonia Przemyśl
1:2
SMS Resovia Rzeszów
12.00
24.09.16 Polonia Przemyśl   pauza  
02.10.16
Polonia Przemyśl
2:2
Akademia Piłkarska Jasło
13.30
08.10.16
Beniaminek Krosno
2:0
Polonia Przemyśl
11.00
16.10.16
Polonia Przemyśl
0:0
Karpaty Krosno
13:30
22.10.16
Orzełki Brzozów
1:1
Polonia Przemyśl
11.00
30.10.16 Polonia Przemyśl 0:2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11.00
runda wiosenna
08.04.17
Polonia Przemyśl
  pauza  
18.04.17
Polonia Przemyśl
4:0
Ziomki Rzeszów
10.00
22.04.17
Ekoball Sanok
1:2
Polonia Przemyśl
09.30
30.04.17
Polonia Przemyśl
1:2
Stal Rzeszów
11.00
03.05.17
SMS Resovia Rzeszów
3:2
Polonia Przemyśl
11.00
06.05.17
pauza
 
Polonia Przemyśl
 
13.05.17
Akademia Piłkarska Jasło
0:1
Polonia Przemyśl
11.00
21.05.17
Polonia Przemyśl
1:5
Beniaminek Krosno
11.00
28.05.17
Karpaty Krosno
1:0
Polonia Przemyśl
10.00
04.06.17
Polonia Przemyśl
0:2
Orzełki Brzozów
11.00
10.06.17
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:2
Polonia Przemyśl
11.00
Młodzicy młodsi D2 gr.1
runda jesienna
24.08.16
Szóstka Jasło
0:5
Polonia Przemyśl
16.30
27.08.16
Ziomki Rzeszów
3:0
Polonia Przemyśl
12:00
03.09.16
Polonia Przemyśl
3:1
Ekoball Sanok
14.30
10.09.16
Stal Rzeszów
2:0
Polonia Przemyśl
15.00
18.09.16
Polonia Przemyśl
3:2
SMS Resovia Rzeszów
13:30
24.09.16
Orzełek Przeworsk
0:1
Polonia Przemyśl
10.00
02.10.16
Polonia Przemyśl
0:0
Akademia Piłkarska Jasło
15.00
08.10.16
Beniaminek Krosno
3:2
Polonia Przemyśl
13.00
16.10.16 Polonia Przemyśl 3:1 Karpaty MOSiR Krosno 15.00
22.10.16
Orzełki Brzozów
0:10
Polonia Przemyśl
12.30
30.10.16 Polonia Przemyśl 2:0 Beniaminek II Krosno 12.30
runda wiosenna
08.04.17
Polonia Przemyśl
1:1
Szóstka Jasło
11.00
18.04.17
Polonia Przemyśl
2:1
Ziomki Rzeszów
11.30
22.04.17
Ekoball Sanok
0:7
Polonia Przemyśl
11.00
30.04.17
Polonia Przemyśl
1:2
Stal Rzeszów
12.30
03.05.17 SMS Resovia Rzeszów 2:0
Polonia Przemyśl
12.30
06.05.17
Polonia Przemyśl
3:1
Orzełek Przeworsk
14.30
13.05.17
Akademia Piłkarska Jasło
0:2
Polonia Przemyśl
12.30
21.05.17
Polonia Przemyśl
3:2
Beniaminek Krosno
09.30
28.05.17
Karpaty Krosno
1:0
Polonia Przemyśl
12.00
04.06.17
Polonia Przemyśl
3:0 VO
Orzełki Brzozów
12.30
11.06.17 Beniaminek II Krosno 4:1
Polonia Przemyśl
10.00

Dodaj do: