Piłka nożna

Subskrybuj Piłka nożna

Remis z Igloopolem ()

18-03-2019 13:47
Znalezione obrazy dla zapytania igloopol debica Piłarze Polonii Przemyśl w swoim pierwszy spotkaniu ligowym w 2019 roku na własnym obiekcie, zaledwie zremisowali z Iglopoolem Dębica 2-2.

Remis z Sokołem Nisko ()

11-03-2019 09:53
Znalezione obrazy dla zapytania sokół nisko
Obie drużyny do tego meczu przystąpiły ze zmianami na ławkach trenerskich. Na początek obie drużyny podzieliły się punktami.

Podsumowanie ()

06-03-2019 18:35
W dwóch ostatnich sparingach rozegranych przed poczatkiem rundy , Polonia Przemyśl pokonała Piasta Tuczempy aż 4-1, mimo że przegrywała do przerwy . Bramki dla przemyskiego zespołu strzelali Patryk Andreasik 2, Krystian Kazek i zawodnik testowany  a także zremisoowała z Sokołem Sieniawa 1-1.

Polonia II 2006 zdobywcą Cutline Cup ! ()

27-01-2019 20:55
Brak dostępnego opisu zdjęcia. W ostatnią sobotę, w hali sportowej w Medyce rozegrano halowy turniej piłki nożnej, drużyn z rocznika 2006 i młodszych Polonia Cutline Cup. Głównym sponsorem turnieju była firma Cutline – firma, która dostarcza stroje i wyposażenie dla wszystkich grup szkoleniowych w klubie. Jak mówią działacze klubu, na pomoc firmy Cutline w organizacji różnych wydarzeń sportowych zawsze mogą liczyć .

Przegrana ze Stalą Stalowa Wola na koniec burzliwego tygodnia ()

19-01-2019 20:58
Do dużego przetasowania doszło w ostatnim czasie w Polonii Przemyśl. We wtorek,  15 stycznia zespół oficjalnie opuścili Jaromir Skiba, Tomasz Walat i Grzegorz Opaliński, który swoją decyzję poparł solidarnością z zawodnikami.  Do tego grona dołączył również Mateusz Padiasek, który nie przystał na warunki nowego kontraktu. Cała czwórka przeniosła się do Korony Rzeszów. Nowym szkoleniowcem przemyskiego zespołu został natomiast Krzysztof Łętocha, który ostatni raz na ławce trenerskiej pojawił się we wrześniu prowadząc zespół Stali Stalowa Wola. To właśnie z tą drużyną przyszło mu rozegrać pierwszy sparing w roli szkoleniowca Polonii. Przemyślanie ulegli wyżej notowanemu przeciwnikowi 2:3, nie zostawiają jednak po sobie złego wrażenia. Na uwagę zasługuje fakt, że drugą bramkę dla Polonii zdobył młodzieżowiec, Eryk Kiełbasa.

Przetasowania w zespole ()

15-01-2019 20:37
W dniu dzisiejszym doszło do sporych zmian w naszej drużynie. Za prozumieniem stron, rozwiązane zostały kontrakty z Tomaszem Walatem i Jaromirem Skibą. W geście solidarności z zawodnikami, z klubem, również za porozumieniem stron pożegnał się dotychczasowy szkoleniowiec Grzegorz Opaliński. W następnym tygodniu powinniśmy poznać nowego szkoleniowca.

Plan sparingowy ()

09-01-2019 09:51
Polonia Przemyśl w okresie przygotowawczym zagra co najmniej 8 sparingów. Piłkarze przemyskiej barcelonki są również przygotowani do rozegrania kolejnych trzech meczów kontrolnych, jeśli liga nie wystartuje zgodnie z planem.

Polonia Przemyśl pierwszy sparing zagra 19 stycznia, a jej rywalem będzie Stal Stalowa Wola. Po za tym piłkarze z Przemyśla zmierzą się m. in. z Karpatami krosnoWólczanką Wólka Pełkińska czy Sokołem Sieniawa

Wygrana w derbach z JKS ()

19-11-2018 14:25
Znalezione obrazy dla zapytania jks jarosław Na zakończenie rozgrywek rundy jesiennej IV ligi podkarpackiej, nasi zawodnicy pokonali w niezwykle ważnym spotkaniu JKS Jarosław. Dzięki temu zwycięstwu, podopieczni Grzegorza Opalińskiego zakończyli rundę jesienną na pozycji wicelidera, tracąc do Wisłoki Dębica jedynie w bilansie bramkowym.

Przełamanie! Stal Gorzyce pokonana ()

13-11-2018 12:11
Znalezione obrazy dla zapytania stal gorzyce Po trwającej 4 mecze złej passie, piłkarzom Polonii Przemyśl wreszcie udało się odnieść zwycięstwo. W ostatnią sobotę wygrali oni na własnym boisku ze Stalą Gorzyce 4:2.