Oficjalne

Subskrybuj Oficjalne

II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego ()

24-04-2017 10:34
W dniu 22.04.br w Hali Sportowej w  Radymnie odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego, Grano na dystansie 9 rund z czasem 15 min. na zawodnika

Podziękowania ()

27-03-2017 19:30
W poniedziałek 27.03.2017 r. delegacja Zarządu klubu w osobach Prezesa - Leszka Elińskiego i Wiceprezesa Mariusza Banasia gościła w firmie FIBRIS z podziękowaniami za wsparcie i pomoc naszemu stowarzyszeniu, które zostały przekazane Panu Krystianowi Golikowi - Prezesowi firmy.

Karnety ()

06-07-2015 19:18
Zarząd MKS POLONIA Przemyśl informuje, iż istnieje możliwość zakupienia karnetów na rozgrywki 3 ligi i Pucharu Polski, które będą organizowane na naszym stadionie klubowym w Przemyslu przy ul. Sanockiej 8.

Pogrążeni w żałobie… ()

11-05-2012 08:34
Zarząd MKS “POLONIA” Przemyśl zawiadamia, że w dniu 9 maja 2012 r. odszedł od nas zasłużony, długoletni zawodnik i działacz społeczny Klubu Bartosz BACZA.

Obrzęd pogrzebowy odbędzie się dnia 12 maja 2012 r. o godz. 13.00 z Kaplicy Cmentarza Zasańskiego na miejsce wiecznego spoczynku Msza żałobna odbędzie się o godz. 7.30 w kościele XX Salezjanie w Przemyślu. O tym smutnym obrzędzie, pogrążeni w głębokim żalu, informują
ZARZĄD, DZIAŁACZE ORAZ ZAWODNICY MKS “POLONIA” Przemyśl

Życzenia Wielkanocne ()

22-04-2011 12:26
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy proszę przyjąć moc
serdecznych i wiosennych życzeń.
Niech ten radosny czas Zmartwychwstania Pańskiego
będzie źródłem niegasnącej nadziei, miłości oraz
wzajemnej życzliwości.

Zarząd Klubu
MKS Polonia Przemyśl

Ostatnia droga śp. Jerzego Miśkiewicza ()

20-04-2011 21:47

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Zmarł Jerzy Miśkiewicz - wieloletni prezes klubu ()

16-04-2011 09:32

Jerzy Miśkiewicz -/1933-2011/ Honorowy Prezes Klubu Sportowego "Polonia", wieloletni Prezes tego klubu. Pierwsze spotkanie z Polonią nastąpiło w 1955 roku, przyjeżdżając do Przemyśla osiadł na stałe, był najlepszym jej zawodnikiem, lubianym i podziwianym za świetne dryblingi i wspaniałe bramki. Po zakończeniu kariery piłkarskiej, pracował jako trener, był wychowawcą wielu znanych zawodników. Później zostaje aktywnym działaczem klubowym, członkiem władz i wieloletnim prezesem

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem! ()

18-11-2010 20:55

Drodzy Kibice!

Grudzień to miesiąc szczególny, przepełniony świąteczną atmosferą. Obchodzimy wtedy dzień Świętego Mikołaja, by niecałe trzy tygodnie później zasiąść wraz z całą rodziną przy wigilijnym stole, dzielić się opłatkiem i śpiewać kolędy. Nie dla każdego jednak jest to szczęśliwy czas wspólnych spotkań w gronie rodzinnym. Warto więc pamiętać o potrzebujących, wśród których są dzieci z domów dziecka.

OŚWIADCZENIE ()

21-05-2010 08:20

OŚWIADCZENIE
dotyczące pojawiania się od dłuższego czasu nieprawdziwych informacji o działalności klubu

Od pewnego czasu na oficjalnej stronie internetowej naszego klubu pojawiają się niesprawdzone, nieprawdziwe i często złośliwe komentarze. Autorami ich są Ci sami internauci, chowający się pod anonimowymi nickami, których nie warto przytaczać. A osoby te mają jeden cel – siać zamęt i podważać wiarygodność osób pracujących na rzecz klubu. Negują wszystko i wszystkich. Oprócz negacji starają się obrażać działaczy i zawodników. W każdym działaniu Zarządu klubu, który pracuje społecznie widzą tylko złą wolę, nieumiejętność zarządzania oraz działania na własne prywatne potrzeby.

Z żałobnej karty ()

20-04-2010 22:09
NIE MA GO WŚRÓD NAS
Informujemy, że w dniu dzisiejszym zmarł były zawodnik i trener MKS Polonii Przemyśl - Adam Mazur.