Wgrana z JKS na zakończenie sezonu

Dodaj do:
Znalezione obrazy dla zapytania jks jarosław W rozegranym w niemiłosiernym upale meczu ostatniej kolejki rozgrywek IV ligi podkarpackiej, Polonia Przemyśl pokonała w spotkaniu derbowym JKS Jarosław. Przemyślanie wygrali 2:1, miłym akcentem kończąc sezon.

Pierwszą bramkę w spotkaniu, tuż przed przerwą zdobył Sebastian Pawla. Nieco po ponad godzinie gry, stan rywalizacji wyrównał Paweł Piątek Wynik niespełna 4 minuty przed końcem spotkania, ustalił Paweł Sedlaczek strzałem z 16 metrów. Ostatecznie przemyślanie zakończyli sezon 2018/2019 na 3 miejcu w tabeli. 

Polonia Przemyśl - JKS 1909 Jarosław 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Pawlak 45, 1:1 Piątek 63, 2:1 Sedlaczek 86.

Polonia: Cisek – Pelc żk, Terentiew żk, Andreasik żk, Głuszko – Błahuciak żk, Kazek, Kłusek żk, Broda (57 Sedlaczek żk), Wanat żk - Piątek. Trener grający Piotr Cisek.

JKS: Lis – Ptasznik, Gwóźdź, Saramak, Hołowacz – Brodowicz (69 Krzyczkowski), Sobolewski, Bańska, Oziębło, Pilch (76 Kołcz) - Pawlak żk. Trenr Paweł Załoga.

Sędziował Wolan 6 (Tarnobrzeg).