Stal Gorzyce lepsza

Znalezione obrazy dla zapytania stal gorzyce Pogodzona ze spadkiem Stal Gorzyce, dość nieoczekiwanie pokonała w 33 kolejce spotkań, Polonię Przemyśl mimo że przegrywała już 0:2

Przemyślanie juz po 35 minutach spotkania za sprawą  Krystiana Kazka i Jakuba Głuszko prowadzili 2:0. Sygnał do odrabiania strat, gospodarzom jeszcze przed przerwą dał były zawodnik Przemyskiej Barcelonki, Patryk Tur. To on w 40. minucie zdobył bramkę kontaktową. Gospodarzom wyrównać udało się niespełna 10 minut po zmianie stron. Bramkę wyrównującą zdobył dla nich Madej. Zwycięstwo w 79. minucie zapewnił Tur, który tym razem pokonał Piotra Ciska uderzeniem z rzutu karnego.

Stal Gorzyce - Polonia Przemyśl 3:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Kazek 17, 0:2 Głuszko 35, 1:2 Tur 40, 2:2 Madej 54, 3:2 Tur 79-karny.

Stal: Baran  - A. Nowak , Winiarski , Syguła , Łuczakowski  - Madej  (69 Świąder), Stelmach , Tur , Machowski , Falasa  - Toś (20 Szymanek ż  - 90+2 K. Nowak). Trener Artur Szkutnik.

Polonia: Cisek  - Kuźniar , Andreasik , Terentiew , Pelc - Głuszko ż , Błahuciak , Kłusek , Kazek , Wanat  - Broda  (60 Sedlaczek). Trener grający Piotr Cisek.