Zdecydowane zwycięstwo Izolatora Boguchwała

Znalezione obrazy dla zapytania izolator boguchwała Mimo naprawdę dobrej postawy w pierwszych 45 minutach, piłkarze Polonii Przemyśl przegrali w wyjazdowym spotkaniu w Boguchwale z tamtejszym Izolatorem aż 4-1.

Spotkanie rozpoczęło się doskonale dla gospodarzy, już w 2. minucie spotkania, gospodarze objęli prowadzenie. Do końca pierwszej połowy to jednak podopieczni Piotra Ciska sprawiali dużo lepsze wrażenie na boisku. Wyrównać udało się równo po godzinie gry a strzelcem bramki wyrównującej był Patryk Andreasik.

Z remisu nasi piłkarze cieszyli się zaledwie 8 minut, w 67. minucie spotkania do bramki Piotra Ciska trafił Wiącek.

Decydujące ciosy izolator zadał w doliczonym czasie gry.

Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 4:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Zieliński 1, 1:1 Andreasik 59, 2:1 Wiącek 67, 3:1 Zieliński 90, 4:1 Pałys-Rydzik 90+3.

Izolator: Kaszuba – Gajdek  (70 J. Wilk żżcz [90]), Bogacz 6, Wiącek , K. Wilk  – Pikiel  (70 Brogowski), Dobrzański 6, Pałys-Rydzik ż , Zieliński , Worosz  – Róg ż  (80 Sitek).
Trener Tomasz Głąb.

Polonia: Cisek – Solarz , Kuźniar , Terentiew , Andreasik ż  – Pelc , Kazek , Głuszko  (66 Sedlaczek ż), Błahuciak , Wanat ż  – Piątek .