Zdecydowane zwycięstwo z Legionem Pilzno

Dodaj do:
Znalezione obrazy dla zapytania legion pilzno Polonia Przemyśl bez większych problemów pokonała na własnym boisku KS Legion Pilzno 4:2. Dla przemyślan to 4 z kolei mecz bez porażki. W drużynie podopiecznych Piotra Ciska, po raz pierwszy od poważnej kontuzji, pełne 90 minut zaliczył Paweł Piątek, dokładając do tego dwa trafienia. 

W pierwszej połowie spotkania, gospodarze mieli całkowitą kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Szybko zdobyli 3 bramki, czym zdecydowanie ułatwili sobie prowadzenie gry. 

Polonia Przemyśl - Legion Pilzno 4:2 (3:0)

Bramki: 1:0 Sedlaczek 8, 2:0 Wanat 23, 3:0 Piątek 36, 3:1 Łączyński 50, 4:1 Piątek 55, 4:2 Wolański 71.

Polonia: Cisek – Głuszko  (83 Dzidek), Solarz , Terentiew , Pelc  – Sedlaczek  (60 Babieczko), Kłusek żk  (72) Babiarz , Kazek , Błahuciak , Wanat  – Piątek .
Trener grający Piotr Cisek.

Legion: Mazur  (63 Maziarka) – Anioł  (78 Chmura), Tragarz , Kwaśniczko żk , H. Nalepka żk  (77 Siemek) – M. Nalepka , Ziaja  (86 Chmielewski), Florian , Cichowski , Łączyński  – Wolański . Trener Marcin Kudłacz.

Sędziował Toś 7 (Tarnobrzeg).
Widzów 120.