Zdecydowane zwycięstwo z Orłem Przeworsk

Dodaj do:
Znalezione obrazy dla zapytania orzeł przeworsk Polonia Przemyśl bez większych problemów, pokonała na własnym boisku Orzeł Przewrsk. Bramki dla Przemyślan zdobywali Kazek x2, Wanat, Głuszko.

Polonia od pierwszej minuty zdecydowanie dominowała nad gośćmi. W 23. minucie spotkania, po indywidualnej akcji, w polu karnym padł Jakub Głuszko, a sędzia wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Krystian Kazek i pewnym uderzeniem pokonał Kurosza. Raptem 4 minuty później, ten sam zawodnik popisał sie pięknym strzałem z rzutu wolnego z 18 metrów, poraz drugi nie pozostawiając bramkarzowi przyjezdnych żadnych szans. 

W 36. minucie było już tak naprawdę po meczu. Po rajdzie lewą stroną boiska, w pole karne wpadł Mateusz Wanat. Pomocnik gospodarzy został faulowany w polu karnym, a sędzia po raz drugi pokazał na "wapno". Tym razem do piłki podszedł Wanat, który również pewnie pokonał Kurosza. 

Ostatnie trafienie, podopieczni Piotra Ciska zdobyli w 63 minucie. Andreasik prostopadłym podaniem wypuścił Krystiana Kazka, ten dograł na środek pola karnego do Jakuba Głuszko a młody pomocnik przemyskiego ze
 społu nie miał najmniejszych problemów z trafieniem  do niemal pustej bramki. Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk 4:0 (3:0)
Bramki:
 1:0 Kazek 24-karny, 2:0 Kazek 28-wolny, 3:0 Wanat 37-karny, 4:0 Głuszko 63.

Polonia: Cisek – Kuźniar  , Andreasik , Terentiew , Pelc  – Głuszko , Kazek , Błahuciak  , Kłusek  (75 Babiarz), Wanat , Sedlaczek  (66 Piątek).
Trener grający Piotr Cisek.


Orzeł: Kurosz  – Kowal  (35 Kijanka 5), Strączek   , Barszczak  , Kmiotek  (46 Sykała  ) – Pigan  (75 Świst), Salwach  , Lech , Błajda  (46 Flis ) – Boratyn   (60 Sobuś).
Trener Grzegorz Sitek.


Żółte kartki: Kuźniar, Błahuciak - Strączek, Sykała, Salwach, Boratyn 

Czerwone kartki: Strączek 2x żolta

Sędziował Kijowski  (Krosno). Widzów 50.

ZDJĘCIA : SERWIS KIBICÓW POLONII PRZEMYSL