Piast Tuczempy lepszy

Znalezione obrazy dla zapytania piast tuczempy Polonia Przemyśl uległa na własnym boisku Piastowi Tuczemyp 2:3. Przemyślanie kończyli mecz w dziewiątkę .

Wynik spotkania  otworzyli gospodarze W 3. minucie na 1-0 gola zdobył Piotr Kuźniar.

Wyrównującą bramkę dla Piasta  niespełna pół godziny później dobył Hubert Więcek.

Po zmianie stron zawodnik Polonii Przemyśl - Krystian Solarz został ukarany czerwoną kartką.

W 64. minucie gola dającego prowadzenie zawodnikom Polonii strzelił Paweł Sedlaczek. Chwile później  Piast  za sprawą  Jarosława Czernysza wykorzystał rzut karny .

Kolejna dobra akcja Piasta zakończyła się golem w 77. minucie. Bramkę dla gości zdobył Hubert Więcek i zapewnił trzy punkty ekipie Marka Strawy.

Warto dodać, że gospodarze  kończyli mecz w dziewiątkę. W dolicoznym czasie gry Artur Kuźma zobaczył czerwoną kartkę.