Zwycięstwo w Kolbuszowej Dolnej

Znalezione obrazy dla zapytania sokół kolbuszowa dolna W 25. kolejce rozgrywek IV ligi podkarpackiej, Polonia Przemyśl zdecydowanie pokonała Sokół Kolbuszowa Dolna na ich obiekcie, wygrywając 3-1.

Mecz nie zaczął się najlepiej dla naszego zespołu. Już w 30 minucie, po faulu Artura Kuźmy, sędzia podyktował "jedenastkę" dla gospodarzy. Nasz bramkarz szybko się jednak zrehabilitował broniąc uderzenie Kornela Kołacza.

Podopieczni Piotra Ciska pierwszą bramkę zdobyli w 41. minucie za sprawą szczególnie aktywnego tego dnia Mateusza Wanata.

Poloniści podwyższyli  rezultat kilka minut po zmianie stron, a strzelcem drugiej bramki  został Jakub Głuszko. Ten sam zawodnik, chwile później faulował w polu karnym Dawida Maziarza. Tym razem Artur Kuźma nie dał już rady Łukaszowi Korabowi.

Ostatnią bramke zdobył wracający po kontuzji Paweł Piątek.

Sokół Kolbuszowa Dolna - Polonia Przemyśl 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Wanat 41, 0:2 Głuszko 54, 1:2 Korab 74-karny, 1:3 Piątek 85.

Sokół: Bieleń  - B. Karkut , Gorzelany , Parys 5, P. Karkut ż  (70 Stanowski) – Serwon , Prokop ż , Ilnytskyi , Kołacz 5(56 Skowron), Maziarz ż  (84 Rajpold) - Dziedzic (60 Korab).
Trener Eugeniusz Sito

Polonia: Kuźma – Głuszko , Kuźniar ż , Solarz , Pelc ż  - Broda  (87 Dzidek), Worobiej  (82 Terentiew), Kazek , Błahuciak , Wanat  - Babiarz  (58 Piątek ).