Wisłoka Dębica pokonała Polonię

Dodaj do:
Znalezione obrazy dla zapytania wisłoka dębica Wisłoka Dębica pokonała na własnym boisku Polonię Przemyśl 2:0. Gospodarze rozstrzygnęli rywalizacje w drugiej części spotkania po golach Fedana i Łanucha

Pierwsza część spotkania nie należała do najciekawszych. Obie strony miały problem ze stworzeniem klarownych sytuacji bramkowych. Gospodarze najbliżej byli w 33. minucie, kiedy po rzucie rożnym wykonywanym przez Damiana Łanucha, piłka mogła zaskoczyć naszego bramkarza. 

Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia Wisłoki.  W 50 minucie Fedan strzałem z dystansu zaskoczył Kuźmę. Drugą bramkę gospodarze zdobyli 20 minut później. Faulowany w polu karnym był Rębisz a jedenastkę na bramkę zamienił Łanucha

Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Fedan 51, 2:0 Łanucha 70-k.
 
Wisłoka: Dybski  – Nabożny , Cabała ż , Hus ż  - Bożek  (66 Rębisz), Fedan  (90 Pęcak), Sojda  (88 Stypa), Łanucha , Wrzosek ż , Zygmunt  (89 Sobczyk) – Barycza  (76 Lubera).
Trener Dariusz Kantor.
 
Polonia: Kuźma  – Solarz ż , Kuźniar  ż,ż, cz75, Terentiev ż  (75 Vorobei), Pelc  – Sedlaczek  (61 Kiełbasa), Błahuciak ż  Kłusek , Kazek , Wanat  – Andreasik  (46 Głuszko ).
Trener Piotr Cisek.
 
Sędziował Gancarz  (Krosno). Widzów 550