Wygrana w Ropczycach

Dodaj do:
Znalezione obrazy dla zapytania błękitni ropczyce Udany debit w roli szkoleniowca Polonii Przemyśl zaliczył Piotr Cisek. Zespół pod jego wodzą zwyciężył w Ropczycach 1:0. Jedyną bramke dla naszego zespołu zdobył Paweł Sedlaczek. Na skutek remisu w spotkaniu Wisłoka Wiśniowa z Wisłoką Dębica, piłkarze "Przemyskiej Barcelony" przesynęli się na 3 miejsce w ligowej tabeli. Do prowadzącego Izolatora tracą 3 punkty. 

Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Sedlaczek 45.

Błękitni: Albrycht  - Hirka  Waszczuk , Bartosz Darłak , Cach  - T. Kot  (75 Kukla), Świetoń (88 Kalin), Sulisz  (78 Bartłomiej Darłak), Orzech  - Ł. Kosiba  (84 Majcher), Wiktor  cz [57, niesportowe zachowanie].
Trener Andrzej Szymański.

Polonia: Kuźma  - Głuszko , Andreasik ż , Terentiew , Pelc  - Błahuciak , Kazek , Kłusek , Sedlaczek , Wanat  (79 Piątek) - Kiełbasa  (90 Broda).
Trener Piotr Cisek.

Sędziował Marek Pająk  (Mielec).
Widzów 180 (50 z Przemyśla).