Wisłok Wiśniowa zdecydowanie lepszy

Znalezione obrazy dla zapytania wisłok wiśniowa W meczu z sąsiadującą w tabeli drużyną Wisłoka Wiśniowa, piłkarze Krzysztofa Łętochy ulegli na własnym boisku 1-3.

Niedługo bo jedną kolejkę trwała radość przemyślan z drugiego miejsca w ligowej tabeli. W ostatnią sobotę piłkarze Polonii Przemyśl bo bardzo przeciętnym spotkaniu wysoko ulegli zawodnikom z Wiśniowej. Dodatkowo w trakcie spotkania czerwone kartki obejrzeli Piotr Kuźniar i Krystian Solarz.

Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Maślany 40 min, 0:2 Maślany 45.+1 min, 0:3 Stanisz 63. min, 1:3 Kłusek 84. min.
Polonia: Cisek – Solarz, Kuźniar, Andreasik, Pelc – Błahuciak – Głuszko (71. Kiełbasa), Kłusek, Kazek, Worobiej (65. Terentiew) – Wanat.
Wisłok: Wieczerzak – Kozubek, Kocój, Skała, Guzek – M. Szymański (78. Krok), Maik (82. Zimny), Maślany, Stanisz (66. Rutyna), Kuta – K. Szymański (71. Kowal).
Sędziował: Arkadiusz Tomasiewicz (Dębica). Żółte kartki: Kuźniar, Sedlaczek (na ławce rezerwowych) oraz Skała, Kozubek, Zimny i Kuta. Czerwone kartki: Kuźniar (46. – druga żółta) i Solarz (88. – faul). Widzów: 100.