Wygrana w Sanoku

Znalezione obrazy dla zapytania ekoball stal sanok
Zawodnicy Ekoballu Stali Sanok wrócili na Wierchy i chcieli w dobrym stylu przywitać się z sanocką publiką. Mecz jednak był wyrównanym widowiskiem i obie drużyny miały swoje okazje.

Przyjezdni byli jednak bardzo podrażnieni, bowiem na początek ugrali tylko dwa oczka i teraz chcieli zdobyć komplet. W 29. minucie do tego celu przybliżył Polonię Przemyśl Mateusz Wanat pokonując Piotra Krzanowksiego.

Do przerwy więcej bramek nie padło. Po zmianie stron sanoczanie próbowali odwrócić sytuację na swoją korzyść, jednak Polonia skutecznie oddalała zagrożenie. Obie drużyny w drugiej połowie mieli swoje okazje, jednak brakło konkretów.

GEO-EKO EKOBALL STAL SANOK – POLONIA PRZEMYŚL 0:1 (0:1)
Bramka: Wanat (29).

Ekoball Stal: Krzanowski  – Baran , Suszko  (64. Kuzio), Adamiak , Wójcik  (84. Gadomski) – Tabisz (16. Femin ), Jaklik , Lorenc , Ząbkiewicz , Milczanowski  (46. Pielech ) – Sobolak  (75. S. Słysz).

Polonia: Cisek  – Stysiał  (55. Kiełbasa), Kuźniar , Błachuciak , Andreasik  – Vorobei , Kazek , Głuszko , Sedlaczek (70. Broda), Pelc  – Wanat .

Żółte kartki: Adamiak – Broda.

Sędziował I. Samołyk  (Gorzyce). Widzów 950.