1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


Załoga: Chcę oprzeć zespół na wychowankach.

Dodaj do:

Wiele osób na pewno zastanawia się i próbuje odpowiedzieć na pytanie: "Jakie cele w tym sezonie może mieć Polonia Przemyśl?". No cóż... znamy jedną osobę, która może powiedzieć na ten temat parę zdań. Chyba wiecie o kim mówimy - trener Paweł Załoga zgodził się na mały wywiad przed meczem z Pogonią Leżajsk. Posłuchajcie co miał takiego do powiedzenia!

WYWIAD