Walne zebranie Delegatów Klubu

               Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

XXXIII kolejka IV ligi

Dodaj do:
Na pierwszą sobotę czerwca (3.06.2017) wyznaczono przedostatnią  kolejkę o mistrzostwo IV ligi w której nasza "Barcelonka" po raz ostatni zaprezentowała się na własnym obiekcie podejmując Rzemieślnika Pilzno.

33 kolejka

POLONIA - Rzemieślnik Pilzno 3:1 (1:1)

Bramki:
1:0
- Wanat (12')
1:1 - Wolański (14')
2:1 - Piątek (83')
3:1 - Trawka (89')

Polonia: Cisek, Kocój, Załoga, Sobol, Skała, Adamski, Kazek, Głuszko, Wanat, Kmiotek, Piątek
Rezerwa: Wojdyła, Sedlaczek, Trawka, Stysiał, Kalawski

Rzemieślnik: Wilczyński, Camara, Ziaja, Florian, Adamski, Wolański, Tragarz, Macnar, Ślęzak, Nalepka, Barycza
Rezerwa: Pietraszewski, Anioł, Tomasiewicz, Wadas

Nasi zawodnicy w tym meczu chcieli zatrzeć niemiłe wspomnienia z ostatniego meczu i jednocześnie godnie porzegnać naszych wiernych kibiców, którzy w małej grupce przyszli na Sanocką i dopingowali swoją drużynę. I to im się udało. Mimo szybko zdobytej bramki i jeszcze szybciej straconej, nasi chłopcy ze wszystkich sił starali się wygrać ten mecz. Z upływem czasu dzielnie grający przeciwnicy tracili siły i to pozwoliło na wypracowanie kolejnych dwóch ładnych akcji, po których najpierw Piątek trafił główką do bramki a po chwili piękną indywidualną akcją popisał się Trawka umieszczając piłkę w siatce przeciwników.
Gratulujemy chłopakom udanego zakończenia sezonu na własnym obiekcie i pewne utrzymanie się w lidze na przyszły sezon.
Naszej Barcelonce pozostał jeszcze jeden mecz do rozegrania w Ropczycach, który nie ma już dla naszego zespołu znaczenia i pewnie trener pozwoli grać zmiennikom.
Powodzenia
 


Zdjęcia z meczu:

 

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć