XXXI kolejka IV ligi

Dodaj do:
Na dzień 31.05.2017 r. wyznaczono dokończenie 31 kolejki, gdzie Izolator Boguchwała podejmowała Wólczankę Wólka Pełkińska i nasza "Barcelonka" gościła trzeci zespół niniejszych rozgrywek - SOKÓŁ Sieniawa.

31 kolejka

POLONIA - SOKÓŁ Sieniawa 0:1 (0:0)

Bramki:
0:1
- Padiasek Seb. (48')

Polonia: Cisek, Solarz, Kuźniar, Załoga, Sobol, Skała, Adamski, Głuszko, Trawka, Stysiał, Piątek
Rezerwa: Wojdyła, Kocój, Sedlaczek, Kazek, Wanat, Kmiotek, Kalawski

Sokół: Korziewicz, Jędryas, Padiasek S., Kardyś, Flis, Halejcio, Tołpa, Syvyi, Kapuściński, Stefan, Gnatek
Rezerwa: Pawlus, Padiasek M., Bursztyka, Czyrny, Wilusz, Lipniarski, Kalin

Nasi zawodnicy w tym meczu niczym szczególnym się nie wyróżniali i widać było rozprężenie w szeregach drużyny. Dlatego też to goście wywieźli zasłużone zwycięstwo poparte chęcią gry, czego nie można powiedzieć o Polonistach.
Szkoda.
 


Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć