1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


XXVIII kolejka IV ligi

Dodaj do:
6 maja br. nasza Barcelonka wybrała się do Jasła na mecz 28 kolejki IV ligi piłki nożnej gdzie zmierzyli się z CZARNYMI 1910 Jasło.

28 kolejka

CZARNI - POLONIA :  0:5 (0:3)

Bramki:
0:1
- Głuszko (3')
0:2 - Piątek (12')
0:3 - Wanat (18')
0:4 - Adamski (60')
0:5 - Piątek (70') 

Nasza Barcelonka mecz rozpoczęła od mocnego uderzenia i w 17 minucie prowadziła już 3:0. Wynik ten utrzymał się do przerwy a po przerwie nasi napastnicy dołożyli jeszcze dwie brameczki . Panowanie na boisku Polonistów było niepodważalne a wynik mógł być jeszcze wyższy
Gratulujemy i czekamy na dalsze zwycięskie mecze!
 

Bramki i skrót z meczu dzięki portalowi "Podkarpacie LIVE", który udostpnił "filmik" w internecie.