XXVIII kolejka 3 ligi

Dodaj do:
Na zakończenie majówki (3 maja) wyznaczono 28 kolejkę rozgrywek 3 ligi piłki nożnej strefy lubelsko-podkarpackiej gdzie nasza "Barcelonka" podejmowała na własnym stadionie zespół ORLĘTA Radzyń Podlaski.
 

28 kolejka
POLONIA - ORLĘTA 1:3 (1:0)

Bramki:
1:0 - Sedlaczek ( 40')
1:1 - Szpak ( 61')
1:2 - Zmorzyński (81')
1:3 - Szpak (89')

POLONIA: Krzanowski  Sukhotskyy, Sedlaczek, KuźniarKocój, Skała, Tur,  Mikulec, KazekWanat, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Załoga, Jaroch, Świst, Barszczak, Delikat, Kalawski

ORLĘTA: Steżała, Ebert, Zarzecki, Łakomy, Szymala, Zmorzyński, Rycaj, Kot, Melnychuk, Groborz, Szpak
Rezerwa: Wójcicki, Daszczyk, Powałka, Cieślak, Leszkiewicz, Konaszewski


Po ostatnim meczu ligowym, w którym nasza Barcelonka musiała pogodzić się z porażką z AVIĄ Świdnik na ich terenie, u siebie, nasi zawodnicy pragnęli się odbudować. Rzeczywistość przerosła przemyskich piłkarzy z których "wyszło powietrze" po utracie pierwszej bramki i nie potrafili skutecznie zagrozić bramce gości ulegając na własnym boisku zespołowi, który grał swoją dojrzałą, uporządkowaną i skuteczną piłkę.

Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć