XXVII kolejka IV ligi

Dodaj do:
Dzień 3 maja - święto Konstytucji 3 Maja - to kolejny termin rozgrywek IV ligi gdzie  nasza "BARCELONKA" tym razem podejmowała zespół "WISŁOK" Wiśniowa.

27 kolejka

POLONIA - WISŁOK 2:0 (0:0)

Bramki:
1:0
- Solarz (52')
2:0 - Głuszko (86')

 

Nasi zawodnicy w tym meczu niczym szczególnym się nie wyróżniali i mimo przewagi w pierwszej połowie nie potrafili tego zamienić na bramki. W drugiej połowie do  obraz gry nie ulegał zmianie do 52 minuty, kiedy to Solarz umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Od tego momentu to goście grali zdecydowanie szybciej, agresywniej i zaczęli niebezpiecznie atakować nasze przedpole karne ale na całe szczęście bezskutecznie. Nasza "Barcelonka" skutecznie się broniła i starała się wyprowadzać kontry. W 86 min. z takiej kontry celnie strzelił Głuszko ustanawiając wynik meczu.
Gratulujemy.
 


Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć