Walne zebranie Delegatów Klubu

               Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

XXVII kolejka IV ligi

Dodaj do:
Dzień 3 maja - święto Konstytucji 3 Maja - to kolejny termin rozgrywek IV ligi gdzie  nasza "BARCELONKA" tym razem podejmowała zespół "WISŁOK" Wiśniowa.

27 kolejka

POLONIA - WISŁOK 2:0 (0:0)

Bramki:
1:0
- Solarz (52')
2:0 - Głuszko (86')

 

Nasi zawodnicy w tym meczu niczym szczególnym się nie wyróżniali i mimo przewagi w pierwszej połowie nie potrafili tego zamienić na bramki. W drugiej połowie do  obraz gry nie ulegał zmianie do 52 minuty, kiedy to Solarz umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Od tego momentu to goście grali zdecydowanie szybciej, agresywniej i zaczęli niebezpiecznie atakować nasze przedpole karne ale na całe szczęście bezskutecznie. Nasza "Barcelonka" skutecznie się broniła i starała się wyprowadzać kontry. W 86 min. z takiej kontry celnie strzelił Głuszko ustanawiając wynik meczu.
Gratulujemy.
 


Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć