1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

XXVII kolejka 3 ligi

Zgodnie z zapowiedzią w dniu 30.04.2016 r. POLONIA Przemyśl gościła w Świdniku rozgrywając z AVIĄ Świdnik mecz w ramach rozgrywek 3 ligi piłki nożnej strefy lubelsko-podkarpackiej

27 kolejka

AVIA - POLONIA 2:0 (1:0)

Bramki:
1:0 - Nowak ( 25')
2:0 - Wołos (78')

Polonia: Krzanowski  Sukhotskyy, Jaroch, KuźniarKocój, Skała, Wanat, KazekKalawski, Gosa, Świst, Tur
Rezerwa: Wojdyła, Załoga, Barszczak, Sedlaczek, Mikulec, Delikat,

AVIA: Zacharski, Kazubski, Maciejewski, Barański, Byszewski, Orzędowski, Oziemczuk, Białek, Grzegorczyk, Bogusz, Nowak
Rezerwa: Zawiślak, Starok, Podstawka, Feret, Wójcik, Wołos

Nasza "BARCELONKA" musiała uznać wyższość gospodarzy, przerywając dobrą passę, jaka towarzyszyła naszemu zespołowi przez 5 poprzednich kolejek. Liczymy na odbudowanie się w następnej kolejce grając na własnym boisku.