1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


XXV kolejka IV ligi

Dodaj do:
22 kwietnia 2017 r. nasza "BARCELONKA" w 25 kolejce o mistrzostwo IV ligi podejmowała zespół KS Wiązownica.

25 kolejka

POLONIA - WIĄZOWNICA 3:0 (1:0)

Bramki:
1:0
- Wanat (39')
2:0 - Piątek (62')
3:0 - Skała (85')
 

Polonia: Cisek, Sobol, Kocój, Kmiotek, Załoga, Wanat, Skała, Głuszko, Kuźniar, Adamski, Piątek
Rezerwa: Wojdyła, Skubisz, Solarz, Stysiał, Kalawski

WIĄZOWNICA: Michałowicz, Sokolenko, Gwóźdź, Lorenc, Pawlak, Kubas, Daniel. Bartnik, Rop, Fedor, Mołdoch
Rezerwa: Sobczak, Soczek, Cach

Mimo obaw o wynik i grę naszych zawodników spowodowanych brakiem Kazka i Trawki (pauza za kartki) oraz Solarza (uraz po ostatnim meczu) nasza drużyna od początku meczu miała zdecydowaną przewagę w polu i tylko czekaliśmy na bramki, których nie było. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Wanat wyprowadził Polonię na prowadzenie. Początek drugiej połowy to również zdecydowana przewaga naszej Barcelonki, która została zwieńczona kolejną bramką, tym razem Piątka w 62 minucie. Od tego momentu to goście doszli do głosu coraz groźniej atakując naszą bramkę i tylko przytomność Ciska uratowała nas od jej utraty w 82 minucie. Wynik ustalił Skała na 5 minut prze końcem meczu.
Gratulujemy i czekamy na dalsze zwycięstwa.
 


 
Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć