1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

XXIX kolejka 3 ligi

W pierwszą sobotę maja (7.05.2016) nasza Barcelonka podejmowała na własnym stadionie CHEŁMIANKĘ Chełm w ramach rozgrywek
3 ligi piłki nożnej strefy lubelsko-podkarpackiej.

29 kolejka
POLONIA - CHEŁMIANKA 0:0

POLONIA: Krzanowski  Sukhotskyy, Barszczak, KuźniarKocój, Skała, Tur,  Mikulec, KazekWanat, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Załoga, Jaroch, Świst, Delikat, Kalawski

CHEŁMIANKA: Kozaczyński, Mazurek, Krzyżak, Sękowski, Kwiatkowski, Fornal, Jankowski, Wójcik, Prytulak, Tomalski, Figiel
Rezerwa: Kijańczuk, Waewicz, Kowalski, Poczwardowski,
Kobiałka

Po ostatnich dwóch  przegranych meczach przemyska Barcelonka była żądna zdobycia 3 punktów grając na własnym boisku z decydowanie słabszym przeciwnikiem. Rzeczywistość jednak zweryfikowała plany i mimo momentami niezłej gry w polu praktycznie nie zagroziła bramce Chełmianki poza jednym strzałem w słupek.

Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć