1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


XXIV kolejka IV ligi

Dodaj do:
Na środę 19 kwietnia br. wyznaczono XXIV kolejkę rozgrywek IV ligi gdzie nasza "Barcelonka" rozgrywała swój mecz  na wyjeździe w Tuczempach z tamtejszym Piastem.

24 kolejka

PIAST - POLONIA  2:2 (2:0)

Bramki:
1-0 Wiącek
(13')
2-0 Dąbrowski (15')
2-1 Kuźniar (64')
2-2 Kazek (86')
 

Polonia: Cisek, Sobol, Kocój, Głuszko, Kuźniar, Solarz, Piątek, Skała, Trawka, Kazek, Adamski,
Rezerwa: Wojdyła, Kmiotek, Stysiał, Załoga, Kalawski
 

Zespół POLONII, po ostatnim pewnym zwycięstwie jechał do Piasta z myślą o korzystnym wyniku. Jednak już w pierwszym kwadransie meczu zostali skarceni dwoma bramkami i delikatnie mówiąc nie był to dobry prognostyk na korzystny wynik. Ale nasi zawodnicy z upływem czasu zaczęli coraz lepiej radzić sobie na boisku i po przerwie to oni zdobyli dwie bramki doprowadzając do remisu.
Cieszymy się z tego punktu i zapraszamy na sobotę na ciekawy mecz z Wiązownicą.


 Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć