XXI kolejka IV ligi

Sobota 1 kwietnia 2017 r. to dzień, w którym  nasza "BARCELONKA" po raz drugi w rundzie wiosennej  sezonu 2016/2017 rozgrywała mecz na własnym stadionie.

21 kolejka

POLONIA - IGLOOPOL 2:0 (0:0)

Bramki:
- Wanat(51')
2:0 - Stysiał (90+')

Polonia: Cisek, Załoga, Kocój, Kuźniar, Solarz, Wanat, Skała, Trawka, Kazek, Adamski, Głuszko
Rezerwa: Wojdyła, Skubisz, Sobol, Stysiał, Kmiotek

Igloopol: Psioda, Szczepanik, Darłak, Chmiel, Socha, Draguła, Stefanik, Nalepka P., Pisarek, Rokita, Lamparty
Rezerwa: Dovhan, Siedlecki, Sasak, Machnik, Syguła, Jędrzejczyk, Nalepka T.

Drugi mecz rundy wiosennej IV ligi Piłki Nożnej na własnym stadionie nasza drużyna rozgrywała przy dużym "ciśnieniu" po ostatnich dwóch meczach, które ledwo zremisowali z drużynami z dolu tabeli. Na domiar tego nadal kontuzjowani są Sedlaczek oraz Piątek.
Jednak, mimo ostro grających przeciwnikach, nasi chłopcy rozstrzygnęli mecz na naszą korzyść inkasując zasłużenie 3 punkty. Gratulujemy i oczekujemy więcej takich meczy.
Powodzenia!

Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć