XX kolejka 3 ligi

W dniu 20 marca br. przemyska Barcelonka  podejmowała na własnym stadionie zespół STALI  Rzeszów w ramach rozgrywek 3 ligi piłki nożnej sezonu 2015/2016.

20 kolejka
POLONIA - STAL 1:0 (1:0)

Bramki:
1:0 - Sedlaczek ( 3')
1:1 - Szczoczarz (80')

Polonia: Krzanowski  Sukhotskyy, Mikulec, ZałogaKocój, Skała, Kalawski,  Sedlaczek, KazekWanat, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, KuźniarŚwist, Tur , Jaroch, Barszczak

STAL: Kaszuba - Baran, Drelich, Suswam, Szymański, Brocki, Jędryas, Prędota, Szeliga, Szczoczarz, Zieliński
Rezerwa: Nieckarz, Lisańczuk, Kanach, Ochalik, Szybko, Wandzik

Pierwszy mecz po przerwie zimowej i to na własnym boisku mógł przynieś pełny sukces. Już w 3 minucie objęliśmy prowadzenie po dograniu z lewej strony i celnym wykończeniu Sedlaczka. Gdyby nie pechowy rzut wolny w 80 minucie zamieniony na bramkę przez Szczoczarza i wyrównanie na 1:1 a w samej końcówce brak dokładności przy sam na sam z bramkarzem Śwista i byłoby piękne zwycięstwo.

Poniżej wywiad pomeczowy z Arkiem Baranem ze STALI i Arkiem Gosą z POLONII