MKS Polonia Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2016 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 , który należy wpisać w zeznaniu podatkowym
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

XVIII kolejka IV ligi

W dniu 12.03.2017 r. nasza "Barcelonka" rozpoczęła rywalizację w IV lidze w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 rozgrywając swój mecz ligowy w Nisku z tamtejszym SOKOŁEM

2:5 - Serafin (89')

Polonia: Cisek,Kmiotek, Załoga, Kuźniar, Solarz, Wanat, Skała, Trawka, Kazek, Adamski, Piątek
Rezerwa: Wojdyła, Skubisz, Stysiał, Frankiewicz, Głuszko, Kalawski

W pierwszym meczu rundy wiosennej sezonu 2016/2017 nasza Barcelonka rozpoczęła od mocnego akcentu wyprowadzając zespół na prowadzenie już w 6 minucie po celnym karnym wykonanym przez Mateusza Trawkę. Następnie na listę strzelców w 39 minucie wpisał się nowy zawodnik Barcelonki - Radosław Adamski podwyższając wynik na 2:0 dla Polonii. Po przerwie jeszcze raz poprawił Adamski oraz dwie bramki dodał Piątek i wynik brzmiał 5:0 dla Barcelonki.
W końcówce Poloniści rozluźnili szeregi i dwa razy skarcił nas Serafin ustalając wynik na 2:5.
Gratulujemy i życzymy dalszych takich wygranych.