Polonia: Lipka, Solarz, Kocój, Kuźniar, Sobol, Vorobei, Szpakowski, Kazek, Wanat, Bańka, Piątek
Rezerwa: Cisek, Sedlaczek, Głuszko, Błahuciak, Broda, Stysiał
Rzemieślnik: Leżoń, Fryś, Tragarz, Remut, Florian, Chłoń, Ślęzak, Wolański, Macnar, Tomasiewicz, Barycza
Rezerwa: Pietraszewski, Bańdur, Anioł, Furmański, Bała

Nasza Barcelonka od początku przewyższała drużynę przyjezdną na bardzo podmokłym boisku i już w 5 minucie objęliśmy prowadzenie 1:0. Zdobywcą tej i drugiej bramki w 37 minucie był Paweł Piątek. Ten wynik utrzymał się do przerwy. Zaraz po zmianie stron "Polonijka"  ponownie pokazała, kto dzisiaj rządzi na boisku zdobywając trzecią bramkę (49 ' - Kuźniar) oraz czwartą (51' - Wanat). Po tej bramce nasi chłopcy trochę odpuścili i dzięki czemu w 64' honorowego gola dla gości zdobył Chłoń. W 86 ' wynik ustalił Głuszko zdobywając 5 bramkę w meczu dla naszego zespołu.
Gratulujemy całemu zespołowi, który w pięknym stylu zakończył rundę jesienną i już czekamy z nadzieją na podtrzymanie pasji wygrywania w rundzie wiosennej.