XVII kolejka IV ligi

Dodaj do:
Dzień 12 listopada br. to dzień gdzie nasza "Barcelonka" ostatni raz w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 rozgrywała mecz ligowy IV ligi na własnym obiekcie

17 kolejka

POLONIA - BŁĘKITNI Ropczyce 0:1 (0:1)

Bramki:
0:1
- Szewczyk (39')

 

Polonia: Cisek,Wielgosz, Kuźniar, Załoga, Skała, Trawka, Głuszko, Kazek, Solarz, Wanat, Kalawski
Rezerwa: Wojdyła, Stysiał, Sukhotskyy, Skubisz, Frankiewicz

BŁĘKITNI: Pociask, Proczek, Kozioł, Świętoń, Bonowicz, Zawiślak, Rogala, Wiktor, Hirka, Orzech, Szewczyk

Rezerwa: Daniel, Baran, Cesarz, Ogrodnik, Kukla

Ostatni mecz w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 i to na własnym boisku przemyska Barcelonka nie zaliczyła do udanych. Mimo lekkiej przewagi nie potrafiliśmy groźnie zagrozić bramce przeciwnika a ten w 39 minucie wykorzystał niezdecydowanie naszych obrońców i objął prowadzenie, które nie oddał do końca spotkania. Nasz zespół, który przewyższał przeciwników umiejętnościami indywidualnymi oraz szybkością nie potrafił skutecznie zagrać tak aby zdobyć choćby jednej wyrównującej bramki.
Wynik jest zdecydowanie poniżej możliwości naszego zespołu. Szkoda.


 Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć