XV kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

Dodaj do:

W pierwszą sobotę listopada br. nasza "Barcelonka" podejmowała sąsiada zza miedzy: "GRANICĘ" Stubno


   4(1)


   0(0)

Bramki
                                      1:0 -Wanat- 19'
                2:0 -Vorobei- 55'
              3:0 -Wanat- 78'
              4:0 -Piątek- 82'
                                    
                                     
Składy:
Polonia: Lipka, Solarz, Kocój, Kuźniar, Sobol, Vorobei, Szpakowski, Kazek, Wanat, Bańka, Piątek
Rezerwa: Cisek, Sedlaczek, Głuszko, Błahuciak, Stysiał
Granica: Wierzbicki, Wróbel, Gielarowski, Styś, MikulecK, Błaszczyk, Żoch Karol, Klepacki, Mikulec D, Harłacz
Rezerwa: Kot, Ozibko, Żoch Kornel, Świst, Poszpur, Chmielowski

Nasza Barcelonka od początku przewyższała drużynę przyjezdną ale dopiero w 19 minucie Wanat wyprowadził zespół na prowadzenie. Goście mimo straty bramki nie kwapili się do gry ofensywnej a wręcz przeciwnie bronili się cały czas niemal całym zespołem. Nasi chłopcy próbowali różnymi sposobami przedostać się pod bramkę przeciwników i dopiero Vorobei w 55 minucie znalazł drogę aby celnie strzelić i podwyższyć wynik. Goście powoli opadli z sił i nasi rozciągając grę przerzucając piłkę z jednej strony na drugą doprowadzili do kontry w wykonaniu Sedlaczka, który wyłożył piłkę Wanatowi na 3:0, a po chwili na 4:0 wynik ustalił Piątek ładnym strzałem.
Gratulujemy!.

Skrót z meczu: 
Zdjęcia z meczu:
 

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć