XV kolejka IV ligi

Dodaj do:
W ostatnią sobotę października nasza "Barcelonka" gościła na własnym obiekcie LKS Pisarowce.

15 kolejka

POLONIA - LKS PISAROWCE 2:1 (0:1)

Bramki:
0:1
- Sobolak (36') - karny
1:1 Trawka (61')
2:1 Wanat (68')
 

Polonia: Cisek,Wielgosz, Kuźniar, Sukhotskyy, Skała, Trawka, Głuszko, Kazek, Sedlaczek, Czajka, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Stysiał, Wanat, Kalawski, Solarz, Frankiewicz, Tarnawski

PISAROWCE: Hajduk, Sikorski, Adamiak, Jaklik, Lorenc, Sobolak, Walaszczyk, Kasza, Kozioł, Lisowski, Kumah-Doe

Rezerwa: Mańkowski, Hryszko, Ślirz, Domaradzki, Rutyna, Zajdel

Znowu przemyska Barcelonka zafundowała swoim zagorzałym fanom niezły horror w trzech odsłonach.
Pierwsza odsłona - to pierwsza połowa w której oba zespoły walczyły a raczej rozgrywały piłkę w środkowej części boiska i tylko przypadkowy "karny" zdecydował, że to goście prowadzili po pierwszej połowie.
Druga odsłona to druga połowa gdzie po 5 minutach "rozgrzewki" gospodarze zaczęli grać tak jak potrafią naciskając przeciwnika, utrudniając im rozgrywanie piłki, wyprzedzali przeciwników i wyprowadzali groźne kontry dzięki którym wyszli na prowadzenie 2:1.
I tu zaczyna się trzecia odsłona w której niestety pierwsze skrzypce zagrał sędzia spotkania doprowadzając do bardzo nerwowej końcówki wyraźnie faworyzując gości. Dzięki jego decyzjom Polonia kończyła mecz w dziesiątkę ale szczęśliwie utrzymali korzystny wynik. Gratulujemy ciężko wywalczonego zwycięstwa i oczekujemy, że następne mecze będą wyglądać tak jak dzisiejsza druga połowa czyli pełne zaangażowanie, wola walki, szybkość, zdecydowanie i precyzja w rozgrywaniu.

 Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć