XIX kolejka IV ligi

Dodaj do:
W dniu 18 marca br. nasza "BARCELONKA" zainaugurowała rozgrywki  IV ligi rundy wiosennej sezonu 2016/2017 na własnym stadionie.

19 kolejka

POLONIA - ORZEŁ Przeworsk 2:2 (1:1)

Bramki:
0:1
- Świst (31')
1:1 - Trawka (40')
2:1 - Adamski (51')
2:2 - Buczkowski (77')
 

Polonia: Cisek,Kmiotek, Kocój, Kuźniar, Solarz, Wanat, Skała, Trawka, Kazek, Adamski, Piątek
Rezerwa: Wojdyła, Skubisz, Frankiewicz, Stysiał, Głuszko, Załoga

Orzeł: Kurosz, Gołębiowski, Misiąg, Kyć, Jarosz, Świst, Broda, Mikulec, Kudła, Boratyn, Pigan
Rezerwa: Konieczny, Buczkowski, Struś, Misiło, Gurak, Kowal

Pierwszy mecz rundy wiosennej IV ligi Piłki Nożnej na własnym stadionie rozgrywała nasza drużyna z drużyną "z za miedzy" ORŁEM Przeworsk. Po zdecydowanym zwycięstwie w pierwszej kolejce rundy wiosennej chyba wszyscy liczyli na kolejne zwycięstwo tym bardziej, że na własnym boisku. Niestety ambitnie grający zespół z Przeworska wywiózł z naszego obiektu remis, który na dla naszego zespołu jest porażką.
Mimo wszystko liczymy, że teraz nasi zawodnicy zrozumieją, że trzeba wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję do zdobycia bramki, bo później niewykorzystane sytuacje lubią się mścić tak jak w dzisiejszym meczu. Trzy niewykorzystane sytuacje w pierwszych 15 minutach zemściły się stratą pierwszej bramki i trzeba było grać ze zdwojoną mocą aby wywalczyć zwycięstwo. Niemniej jednak ostatnie zdanie znów należało do przyjezdnych, którzy doprowadzili do remisu, którego już nie wypuścili.
Szkoda ale to jest nauczka i pewnie nasi zawodnicy wyciągną z tego wnioski.
Powodzenia!


 


Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć