XIV kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

W ostatnią sobotę października nasza Barcelonka udała się do Dębicy rozgrywając swój kolejny mecz w ramach rozgrywek IV ligi z trudnym przeciwnikiem jakim jest Igloopol

Składy:
Igloopol: Psioda, Smagacz, Brzostowski, Darłak, Rokita Kamil, Stefanik, Machnik, Syguła, Nalepka T. Rokita Dawid, Janus
Rezerwa: Jagoda, Łapa, Draguła, Manzo, Nalepka P. Siedlecki
Polonia: Lipka, Kocój, Kuźniar, Sobol, Vorobei, Szpakowski, Kazek, Wanat, Bańka, Stysiał, Piątek
Rezerwa: Cisek, Solarz, Sedlaczek, Głuszko, Błachuciak

Już w 8 minucie Polonia pokazała po co przyjechała do Dębicy zdobywając pierwszą bramkę przez Piątka. Mimo wyrównania przez Igloopol na 1:1 nasi chłopcy nie spuścili głowy i już po kolejnych 3 minutach wyszli ponownie na prowadzenie 2:1 po bramce Wanata. Tuż przed przerwą w 40 minucie Bańka podwyższył na 3:1 a w doliczonym czasie pierwszej połowy Wanat jeszcze raz wpisał się na listę strzelców dając 4:1 do przerwy. Druga połowa nie była już tak szczęśliwa dla Polonistów, którzy stracili drugą bramkę w 64 minucie ale to było wszystko na co gospodarzy było stać w tym meczu.
Na zakończenie meczu Głuszko podwyższył wynik na 5:2.
Gratulujemy zwycięstwa i czekamy na dalsze optymistyczne wieści z kolejnych meczy ligowych.