XIII kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

W dniu21.10.2017 r. nasza "Barcelonka" po ponad miesięcznej przerwie znowu zaprezentowała się na naszym boisku podejmując zespół z Wiśniowej

1(1)

0(0)

Bramki
                                      1:0 -Szpakowski - 31'

Składy:
Polonia: Lipka, Kocój, Kuźniar, Sobol, Vorobei, Szpakowski, Kazek, Wanat, Bańka, Stysiał, Piątek
Rezerwa: Cisek, Solarz, Sedlaczek, Głuszko, Błahuciak,
Wisłok: Koszuba,Lelek, Kopeć, Cyran, Zimny, Maik, Boruta Sławomir, Borowczyk, Kozubek, Złotek, Guzek
Rezerwa: Dziok, Długosz, Sokołowski, Boruta Marcin

Po ponad miesięcznej przerwie zobaczyliśmy nasz zespół na naszych obiektach, który wprawdzie skromnie (1:0) ale zasłużenie zwyciężył z WISŁOKIEM Wiśniowa.
Pierwsze 20 minut meczu to przewaga gości, którzy za wszelką cenę chcieli zdobyć bramkę ale na szczęście obrona spisywała się dobrze i przetrzymali ten napór. Potem mecz się wyrównał a po pięknej akcji, którą wykończył Szpakowski celnym strzałem wyprowadzając w 31 minucie "Barcelonkę" na prowadzenie 1:0, gospodarze niepodzielnie panowali już na boisku. W tym meczu pecha miał Piątek, który najpierw nie strzelił karnego a potem nie wykorzystał jeszcze dwie niemal stuprocentowe sytuacje na zdobycie bramki ale na całe szczęście Polonia utrzymała korzystny wynik do końca.
Gratulujemy.

Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć