XIII kolejka 4 ligi

Dodaj do:
W połowie października (15.10) br. POLONIA Przemyśl podejmowała na własnym obiekcie zespół z Gorzyc, który do chwili obenej posiadał jeden punkt przewagi nad naszą drużyną i bezpośrednio ją wyprzedzał w tabeli.


13 kolejka

POLONIA - STAL GORZYCE 1:0 (0:0)

Bramki:
1:0
- Kalawski(90+')
 

Polonia: Cisek,Jaroch, Kuźniar, Sukhotskyy, Solarz, Trawka, Głuszko, Kazek, Sedlaczek, Wanat, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Stysiał, Skubisz, Kalawski, Wielgosz, Tarnawski

STAL: Stachurski, Winiarski, Chamera, Idec B, Korzonek, Leśniowski, Machowski, Syguła, Szymanek, Świąder, Sakhniuk

Rezerwa: Kułaga, Mytyk, Pędlowski, Leśniowski, Idec K. Bernaś

Tym razem przemyska Barcelonka zafundowała swoim zagorzałym fanom niezły horror w trzech odsłonach.
Pierwsza odsłona - to pierwsza połowa w której Polonia zdecydowanie górowała i tylko brakowało jej szczęścia do wypracowania korzystnego wyniku.
Druga odsłona to druga połowa gdzie do głosu doszli goście wyprowadzając proste kontry groźnie zagrażając naszej bramce a nasz zespół stracił pomysł na próbę skutecznej gry. Taki obraz gry zmienił się w 89 min. gdzie goście nie wykorzystali sytuacji sam na sam z Ciskiem.
I tu zaczyna się trzecia odsłona w której znowu zaczęli na boisku panować POLONIŚCI. Najpierw Głuszko długim rajdem strzelał z 17 metrów i bramkarz z największym trudem interweniował wybijając piłkę na róg, a następnie Jaroch wywalczył rzut wolny z około 45 metrów od bramki przeciwnika. Egzekutorem wolnego był Trawka, który wrzucił piłkę w okolice "wapna" a tam wspaniale zachował się Kalawski przedłużając piłkę, która zatrzymała się w siatce bramki gości ustalając wynik. Gratulujemy ciężko wywalczonego zwycięstwa.

 Kliknij w zdjęcie aby powiększyć