1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


XIII kolejka 3 ligi

Dodaj do:
W XIII kolejce w rozgrywkach 3 ligi piłki nożnej strefy lubelsko-podkarpackiej przemyska Barcelonka po dwóch meczach wyjazdowych powróciła na własne boisko podejmując w dniu 10.10.2015 r. Lewart Lubartów.

 
 

13 kolejka
Polonia Przemyśl - Lewart Lubartów 2:0 (1:0)

Bramki:
1:0Gosa (10')
2:0 - Wanat (87')

Polonia: Krzanowski – Sukhotskyy, Kuźniar, Kocój, Jaroch, Kalawski, Tabisz, Świst, Kazek, Wanat, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Solarz, Załoga, Tur, Sedlaczek, Mikulec, Buksa


Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć