Wyniki rozgrywek o mistrzostwo III ligi szachowej

Dodaj do:
W dniach 18-19.06.2016 r. w Czudcu odbył się drugi zjazd drużyn walczących o mistrzostwo 3 ligi szachowej w której uczestniczyła drużyna naszego klubu.
 Zespół nasz uczestnicząc w tym turnieju zaprezentował się z bardzo dobrej strony zajmując
w klasyfikacji końcowej 2 miejsce.
W drugim zjeździe zespół nasz wygrał wszystkie mecze:

6 runda
  3 15.0 MKS POLONIA Przemyśl 4,0 - 2,0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 6.0 4
  1 3.5 Sendera, Jarosław 1 - 0 Mroczek, Jacek 4.0 2
  2 6.0 Rawicz, Karol ½ - ½ Lusio, Daniel 5.5 5
  4 6.5 Muc, Marcin 1 - 0 Kliś, Michał 3.5 7
  5 4.0 Woźny, Tomasz 1 - 0 Stefański, Robert 0.0 9
  8 2.5 Walczak, Konrad ½ - ½ Pondo, Augustyn 0.5 10
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 0 - 1 Starzec, Klaudia 4.0 6
7 runda
  5 11.0 TG SOKÓŁ Mielec 2,0 - 4,0 MKS POLONIA Przemyśl 15.0 3
  1 2.0 Zaskalski, Paweł 0 - 1 Sendera, Jarosław 3.5 1
  2 4.5 Zaskalski, Arkadiusz 0 - 1 Rawicz, Karol 6.0 2
  3 3.5 Kopacz, Grzegorz ½ - ½ Muc, Marcin 6.5 4
  7 5.5 Zaskalski, Dawid ½ - ½ Woźny, Tomasz 4.0 5
  8 1.5 Janczar, Wojciech ½ - ½ Walczak, Konrad 2.5 8
  6 3.5 Godek, Martyna ½ - ½ Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6
8 runda
  3 15.0 MKS POLONIA Przemyśl 4,5 - 1,5 GKSz HETMAN II Pilzno 7.0 6
  1 3.5 Sendera, Jarosław 1 - 0 Augustyn, Sebastian 5.5 2
  2 6.0 Rawicz, Karol 1 - 0 Uryasz, Tomasz 4.5 5
  4 6.5 Muc, Marcin 1 - 0 Tatarczany, Piotr 0.5 7
  5 4.0 Woźny, Tomasz 0 - 1 Rogus, Sylwester 2.0 8
  8 2.5 Walczak, Konrad ½ - ½ Wolak, Julia 2.5 9
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 1 - 0 Pędrak, Paulina 4.0 6
9 runda
  7 8.0 RzKSz Rzeszów 2,5 - 3,5 MKS POLONIA Przemyśl 15.0 3
  1 7.0 Gierulski, Kamil ½ - ½ Sendera, Jarosław 3.5 1
  2 4.0 Miąsik, Adrian 0 - 1 Rawicz, Karol 6.0 2
  4 2.0 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Muc, Marcin 6.5 4
  5 3.0 Babiarz, Mariusz ½ - ½ Woźny, Tomasz 4.0 5
  7 2.5 Babiarz, Arkadiusz 0 - 1 Walczak, Konrad 2.5 8
  8 2.5 Posuniak, Weronika ½ - ½ Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6

Tabela końcowa rozgrywek:

  Nazwa drużyny Fed. Ranking R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 Duże punkty M-ce
1 LKSz GCKiP Czarna POL 2028
4b
5,0
2w
5,5
8b
6,0
3w
5,5
7b
5,0
6w
5,0
10b
5,5
5b
4,5
9w
5,5
18.0 1
2 MKS POLONIA Przemyśl POL 2083
10w
4,5
1b
0,5
9w
4,5
4b
3,0
5w
4,0
8w
4,0
3b
4,0
7w
4,5
6b
3,5
15.0 2
3 TG SOKÓŁ Mielec POL 1946
7w
4,5
6b
3,5
10w
4,0
1b
0,5
9w
4,5
4b
4,0
2w
2,0
8b
2,5
5w
3,0
11.0 3
4 LKSz GCKiP II Czarna POL 2118
1w
1,0
9b
4,5
5w
2,5
2w
3,0
8b
4,0
3w
2,0
7b
4,0
6w
3,5
10b
4,0
11.0 4
5 TKSzach. Tarnobrzeg POL 1883
9b
5,0
7w
2,0
4b
3,5
6w
2,5
2b
2,0
10w
4,5
8b
5,0
1w
1,5
3b
3,0
9.0 5
6 RzKSz Rzeszów POL 1878
8b
2,0
3w
2,5
7b
4,0
5b
3,5
10w
4,0
1b
1,0
9w
4,0
4b
2,5
2w
2,5
8.0 6
7 GKSz HETMAN II Pilzno POL 1817
3b
1,5
5b
4,0
6w
2,0
10b
3,5
1w
1,0
9b
3,0
4w
2,0
2b
1,5
8w
3,5
7.0 7
8 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. POL 1806
6w
4,0
10b
5,0
1w
0,0
9b
2,0
4w
2,0
2b
2,0
5w
1,0
3w
3,5
7b
2,5
6.0 8
9 TSz/KSz BYSTROVIA Bystrowice POL 1727
5w
1,0
4w
1,5
2b
1,5
8w
4,0
3b
1,5
7w
3,0
6b
2,0
10w
3,5
1b
0,5
5.0 9
10 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne POL 1776
2b
1,5
8w
1,0
3b
2,0
7w
2,5
6b
2,0
5b
1,5
1w
0,5
9b
2,5
4w
2,0
0.0 10

Całej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Kategorie: