VIII kolejka 3 ligi

Dodaj do:

VIII kolejka rundy jesiennej sezonu 2015/2016 w rozgrywkach III ligi piłki nożnej strefy lubelsko-podkarpackiej została wyznaczona na środę 9 września 2015 r. w której POLONIA Przemyśl podejmowała Piast Tuczempy

 

8 kolejka
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 3:2 (3:0)

Bramki:
1:0 - Wanat (16')
2:0 - Świst (20')
3:0 - Gosa (26') - Wolny
3:1 - Aab (67')- Wolny
3:2 - Bobak (72)

Polonia: Krzanowski – Sukhotskyy, Kuźniar, Kocój, Mikulec, Barszczak, Tabisz, Świst, Kazek, Wanat, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Załoga, Kalawski, Buksa, Solarz, Tur

Piast: Strawa - Demski, Jaroch, Gil, Kud, Aab, Wielgosz, Noga R., Wota, Tołpa, Bobak
Rezerwa: Kubas, Pasaj, Sobczak, Stopyra, Walicki, Noga B.
 

Do przerwy koncert grała Polonijka trafiając 3 razy a po przerwie nasza Barcelonka myślami była już po meczu pozwalając przeciwnikowi na zdobycie 2 bramek. Cieszy wygrana i bardzo mądra gra w pierwszej połowie a martwi fakt rozluźnienia po przerwie co doprowadziło w końcowych minutach meczu do niepotrzebnej nerwówki.


Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć