VI kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

Na ostatnią  sobotę wakacji (02.09.2017 r.) nasza "Barcelonka" wyznaczyła mecz w ramach rozgrywek IV podejmując Głogovię Głogów Małopolski.

3(1)

1(0)

Bramki

1:0 - Sobol - 10'
                                      2:0 - Piątek - 57'
                                      3:0 - Piątek - 84' - karny

1:1 - Kawa - 89'
Składy:
Polonia: Lipka, Kocój, Kuźniar, Sobol, Szpakowski, Sedlaczek, Kazek, Wanat, Bańka, Stysiał, Piątek
Rezerwa: Baczek, Solarz, Załoga, Głuszko, Błahuciak, Broda

Głogovia: Albrycht, Bober, Wiącek, Świst, Bednarz, Ochalik, Opoń, Woźniak, Codello, Dec, Frankiewicz
Rezerwa: Matusiak, Góra, Kawa, Wilk

Polonia od początku meczu miała zdecydowaną przewagę i już w 10 minucie wyszli na prowadzenie. Niestety ze skutecznością naszej Barcelonki było bardzo kiepsko i mimo niepodważalnej przewagi nie mogli uzyskać dalszych bramek. Dopiero w drugiej połowie po któreś tam kolejnej akcji Piątek trafił do bramki na 2:0 w 57' i po faulu na nim wykorzystał rzut karny w 84' meczu. To trafienie rozluźniło naszych zawodników i dopuścili do kontry z której w 89' Kawa zdobył honorowego gola.

Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć