Turniej Drużyn Pogranicza

W niedzielę 04 lutego, w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostanie rozegrana pierwsza edycja halowego Turnieju Drużyn Pogranicza w piłce nożnej.
 Na przemyskim parkiecie rywalizować będą ze sobą drużyny z dawnych miast polskich, mieszczących się obecnie na terenie Ukrainy: Skała Mościska, Szansa Strzelczyska, Białe Orły Łanowice i  najbardziej utytułowany przed wojną polski klub Pogoń Lwów. Ponad to obok nich wystąpią oldboy’e Przemyskiej Polonii oraz pracownicy i studenci Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej, bowiem rywalizacja toczyć się będzie właśnie o Puchar Rektora PWSW. Pomysłodawcami turnieju są Bartłomiej Marczyk i prezes Pogoni Lwów a honorowy patronat objął Prezydent Miasta Przemyśla.