SZKÓŁKA PIŁKARSKA DUMA PRZEMYŚLA

Dodaj do:
„Duma   Przemyśla” rusza już po Świętach!
 
Decyzją Zarządu MKS Polonia Przemyśl, już niedługo przy naszym klubie rozpocznie działanie Szkółka Piłkarska „Duma Przemyśla”.

 
  Dlaczego „Duma”? 
Dlatego, że Polonia to nie tylko zwykły klub, to wielkie tradycje i piękna historia najstarszego działającego do dziś klubu w naszym mieście.

Dla kogo jesteśmy ?
Wyjściowo, projekt „Duma Przemyśla” skierowany jest do dzieci z roczników 2007/2008/2009/2010/2011  Nie ma większej różnicy, czy wasze dzieci miały już styczność z piłką klubową czy bawiły się nią tylko na podwórku. Jesteśmy otwarci na wszystkich chętnych do grania w piłkę pod naszym szyldem.

Co oferujemy ?
Przede wszystkim doskonałą atmosferę ! Ponad to wykwalifikowaną i zaangażowaną w swoją pracę kadrę prowadzącą, doświadczoną w prowadzeniu drużyn na różnych poziomach rozgrywkowych. Treningi odbywające się na obiektach naszego klubu oraz zima  w wybranych halach sportowych.. Wysokiej klasy sprzęt sportowy .
„Duma Przemyśla” to okazja na to, żeby wasze dzieci mogły spróbować swojej przygody z futbolem  pod szyldem jednego z najstarszych klubów  w naszym kraju …jak mówią zabawa z piłką czyni cuda .

Już niedługo ruszają oficjalne zapisy. Pilnujcie informacji na stronie i facebooku Serwis Kibiców Polonii Przemyśl. Twórzmy razem nową historię !