Remis ze wskazaniem w pierwszym sparingu

Resovia Rzeszów - Polonia Przemyśl 1:1
Bramki: Mateusz Świst (37'), K. Skuba (54')

Polonia: Kuźma - Kokoć, Kuźniar, Barszczak, B.Jaroch, - Tabisz, Mikulec, Świst, Sedlaczek, - Gosa, Wanat.
Zmiany: 46 (Sedlaczek – Kalawski, Świst – T.Owczar,) 65’ Gosa – Sedlaczek, Wanat – Świst)

Pierwszy sparing mimo, że rozegrany na sztucznym boisku odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych, przy padającym deszczu ze śniegiem. Drużyny potraktowały spotkanie kontrolnie. Prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał M.Świst w 37 minucie, Resovia wyrównała w 54 minucie. W opinii kibiców i naszej ekipy byliśmy drużyną lepszą i tylko nie wykorzystanie sytuacje Gosy i Wanat nie pozwoliły wyjść z tego spotkania zwycięsko. W spotkaniu zabrakło: K. Kazek który leczy kontuzję, M.Gagat – choroba, Krzanowski i Szczepanowicz – sprawy osobiste.


Dodaj do: