Przygotowania do sezonu - drugi mecz kontrolny

Dodaj do:
W piątek 21 lipca  nasza "Barcelonka" przygotowujących się do sezonu 2017/18 rozegrała drugi mecz kontrolny tym razem na wła snym obiekcie z beniaminkiem IV ligi - Ekobalem Sanok

POLONIA - EKOBALL :  1:3

Bramkę dla naszego zespołu zdobył Wanat a dla Ekoballu - Kuzio 2 oraz Sieradzki

Podczas tego spotkania w składzie Polonii grało 5 zawodników testowanych do drużyny. Ponadto grali: Sobol, Kocój, Kazek Głuszko, Szpakowski, Piątek. W rezerwie byli: Cisek, Sedlaczek, Błachuciak, Skałacki, Broda, Wanat i Baczek
Pierwsza połowa wyglądała naprawdę przyzwoicie, podopieczni Pawła Załogi stworzyli sobie kilka ciekawych sytuacji, jednak nie byli w stanie pokonać dobrze znanego w Przemyślu Piotra Krzanowskiego. Worek z bramkami otworzył w 55 minucie Mateusz Kuzio, jednak już chwilę później wyrównał Wanat. W dalszej części spotkania strzelali już jednak tylko goście. W 68 minucie trafił Sieradzki a na 5 minut przed końcem ponownie Kuzio.