Przełamanie! Stal Gorzyce pokonana

Znalezione obrazy dla zapytania stal gorzyce

Przemyślanie przez większość spotkania byli stroną dominującą.. Worek z bramkami otworzył Dawid Bieniasz, który zwłaszcza w I połowie spotkania, należał do najbardziej aktywnych zawodników na boisku. Swoje sytuacje mieli również Skiba i Walat, jednak nie potrafili zamienić ich na gole. Goście, najgroźniejszą okazję mieli w samej końcówce pierwszej połowy, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne, piłkę musnął Grzegorz Szymanek, doprowadzając do remisu.

Nieco ponad kwadrans po zmianie stron, po indywidualnej akcji Sedlaczka, Polonia prowdziła już 2:1.  W 70. minucie strzał z dystansu, na bramkę zamienił Jaromir Skiba. Na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, ponownie Grzegorz Szymanek przeciął dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, zdobywając dla Stali bramkę kontaktową. Wynik w doliczonym czasie ustalił ponownie strzałem z dystansu Jaromir Skiba.

Polonia Przemyśl - Stal Gorzyce 4:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Bieniasz 22, 1:1 Szymanek 45, 2:1 Sedlaczek 63, 3:1 Skiba 70, 3:2 Szymanek 87, 4:2 Skiba 90.

Polonia: Cisek 7 - Karakuszka 6, Solarz 7, Kuźniar 6 żk, Padiasek 6 - Sedlaczek 7 (68 Broda), Kazek 6, Skiba 8, Bieniasz 8 (73 Głuszko), Błachuciak 7 żk (61 Worobiej) - Walat 6 (90+5 Babiarz). Trener Grzegorz Opaliński.

Stal: Kozieł 5 - Łuczakowski 5, Winiarski 5, Wilk 5, Bernaś 5 żk - Stelmach 5, Pawlik 5 (77 Nawrocki żk), Szustak 5 (70 Brzeski), Tur 5, Toś 5 żk (82 Rogowski) - Szymanek 7 żk. Trener Tomasz Rychel.

Sędziował Szydełko 8 (Rzeszów). Widzów 300.