Powołanie naszego zawodnika

Z przyjemnością informujemy, iż nasz zawodnik został wybrany do Reprezentacji Polish Soccer Skills

Fundacja Polish Soccer Skill powołała naszego zawodnika - MICHAŁA ŁAZORA - do Reprezentacji w kategorii U12. Zawodnik ten uczestnicząc w otwartych obozach Polish Soccer Skills odbywający się w minionych wakacjach udowodnił, iż posoada ogromny potencjał piłkarski i motoryczny dzięki czemu będzie mógł wziąć udział w takich wydarzeniach jak:
09.10.2017 - oficjalna inauguracja sezonu Reprezentacji Polish Soccer Skills na stadionie PGE Narodowym w Warszawie,
02-07.01.2018 - zgrupowanie Reprezentacji Polish Soccer Skills w COS OPO Cetniewo,
10-11.03.2018 - wyjazd na sparingi z akademiami klubów Bundesligi, Eredivisie, Primera Division lub Serie A.

Naszemu Zawodnikowi - MICHAŁOWI  ŁAZOROWI - jak i jego trenerowi - Kondradowi Ryznarowi - gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i osiąganiu coraz to lepszych wyników.

Kategorie: