Polonia II 2006 zdobywcą Cutline Cup !

Brak dostępnego opisu zdjęcia. W ostatnią sobotę, w hali sportowej w Medyce rozegrano halowy turniej piłki nożnej, drużyn z rocznika 2006 i młodszych Polonia Cutline Cup. Głównym sponsorem turnieju była firma Cutline – firma, która dostarcza stroje i wyposażenie dla wszystkich grup szkoleniowych w klubie. Jak mówią działacze klubu, na pomoc firmy Cutline w organizacji różnych wydarzeń sportowych zawsze mogą liczyć .
Do rywalizacji przystąpiło aż 10 zespołów. Na parkiecie zmierzyły się Polonia Przemyśl I, Polonia Przemyśl II, Tesla Stropkov (Słowacja), Pogoń Lwów (Ukraina), Elite Football Academy I, Elite Football Academy II, Korona Olszany, AP Krasiczyn, Dynovia Dynów , Duma Przemyśla 2007/2008. Trwająca kilka godzin rywalizacja w grupach, po wielu zaciętych spotkaniach wyłoniła finałową czwórkę
W pierwszym spotkaniu półfinałowym , derbowej rywalizacji pomiędzy dwiema drużynami Polonii 2006, lepszy okazał się zespół Polonia II.
Drugi półfinał padł łupem Słowaków ze Stropkova.
Mecz o 3 miejsce
Polonia Przemyśl I 0-2 Pogoń Lwów
Finał
Polonia Przemyśl II 2-1 Tešla Stropkov
Dodatkową nagrodę dla najsympatyczniejszej drużyny BON O WARTOŚCI 500 zł na zakupy w Firmie CUTLINE otrzymali zawodnicy Pogoni Lwów .