Półfinał Pucharu Polski

Dodaj do:
Na środę 12.10.2016 r. na godz. 15.00 Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu wyznaczył mecze półfinałowe na szczeblu okręgu Pucharu Polski, gdzie w jednym z tych meczy nasza "BARCELONKA" podejmowała zespół JKS Jarosław

Polonia: Cisek, Sukhotskyy, Wielgosz, Kuźniar, Skała, Wanat, Trawka, Tarnawski, Kazek, Kalawski, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Sedlaczek, Solarz, Czajka, Stysiał, Głuszko, Jaroch
JKS: Buczkowski, Gliniak, Soból, Sokolenko, Swiech, Kaganek, Kłusek, Kycko, Rop, Surmiak, Hass
Rezerwa: Strączek, Pękala, Bała, Raba, Daszyk

 


W czwartym rzucie Pucharu Polski na szczeblu okręgu jarosławskiego nasza Polonia wylosowała JKS Jarosław czyli zespół trzecioligowy.
Mecz, który miał posmak derbów był rozgrywany przy zimnej deszczowej pogodzie ale zawodnicy obu drużyn nie oszczędzali się momentami prezentując naprawdę niezły poziom.
Mimo lekkiej przewagi JKS nasi zawodnicy nie odpuszczali i dosłownie niemal w ostatniej minucie wyrównali doprowadzając do remisu i dogrywki. W dogrywce żadna drużyna nie przechyliła zwycięstwa na swoją korzyść i zgodnie z regulaminem Pucharu Polski mecz zakończył się serią rzutów karnych w których niestety goście okazali się lepsi.


Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć