1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


Odwołanie kolejki i wycofanie zespołu z rozgrywek

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że w związku bardzo złym stanem muraw piłkarskich 18 kolejka IV ligi (pierwsza kolejka rundy wiosennej), która miała się odbyć w dniach 10/11 marca br. zostaje odwołana.
Mecze z 18 kolejki zostają przełożone na 18 kwietnia (środa) na godz. 16.00.
 
Ponadto Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej informuje, że zespół klubu Cosmos Nowotaniec został wycofany z rozgrywek IV ligi i mecze z tą drużyną w rundzie wiosennej się nie odbędą.
Ponadto wyniki meczy z tym zespołem z rundy jesiennej sezonu 2017/2018 zostają anulowane - klub nie rozegrał 50% spotkań w sezonie 2017/2018 (par.16 ust. 5a Regulaminu rozgrywek IV ligi i niższych klas rozgrywkowych na sezon 2017/2018).

  

Dodaj do: