1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


LESZEK ELIŃSKI - PREZESEM MKS POLONIA

Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów Klubu Sportowego "Polonia" wybrało na swojego Prezesa byłego piłkarza tego klubu, długoletniego działacza i członka Zarządu, obecnie v-ce Prezesa i kierownika sekcji piłki nożnej, byłego Dyrektora Zespołu Szkół w Krasiczynie, obecnie na emeryturze LESZKA ELIŃSKIEGO. Po rezygnacji złożonej przez Adama Lisowca będzie on będzie kierował Klubem do czasu Walnego zebrania, które odbędzie się w 2016 roku. Wybór był prawie jednogłośny, bowiem na 29 delegatów w głosowaniu tajnym otrzymał 24 głosów przy 4 przeciwnych. Był on jednym kandydatem na to stanowisko.

Uzupełniono skład Zarządu. W wakujące miejsce wybrano byłego piłkarza tego klubu Mariusz Banasia. Do Komisji Rewizyjnej w miejsce J. Dudy i R. Karpińskiego, którzy złożyli rezygnacje wybrano R. Kogutkiewicza i A. Dziedzica. Uczestniczący w zebraniu Naczelnik Wydziału Sportu Zbigniew Rużycki przekazał list od Prezydenta Miasta Roberta Chomy w którym podziękował odchodzącemu Prezesowi za wieloletnią pracę w zarządzie oraz duży wkład na rzecz rozwoju sportu na terenie miasta.

Po zakończonym zebraniu zebrał się nowy Zarząd klubu który na wniosek Prezesa zdecydował, że funkcje v-ce prezesów w klubie pełnić będą Józef Lewicki i Paweł Polański. Na zakończenie Prezes Klubu Leszek Eliński zaprosił wszystkich na inauguracyjny mecz o mistrzostwo IV Ligi pomiędzy Polonią a LKS Skołoszów który odbędzie się w sobotę o godz. 13.00 na stadionie przy ul. Sanockiej.

Dodaj do: