1 % podatku

MKS Polonia Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2016 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 , który należy wpisać w zeznaniu podatkowym
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Krzysztof Dominiak

Zarząd Klubu z przykrością informuje, iż w dniu 10 listopada 2016 r. odszedł od nas Krzysztof Dominiak.

Krzysztof Dominiak był zapalonym sportowcem, działaczem
i sympatykiem piłki nożnej nie tylko naszego klubu ale całej "braci" piłkarskiej Miasta Przemyśla i wiernym kibicem Polskiej Reprezentacji.
Udzielał się społecznie na rzecz rozwoju piłki nożnej w naszym klubie jak również był założycielem swojego amatorskiego klubu, z którym pod nazwą "Drink Oldboys" brał czynny udział w różnych imprezach
i turniejach piłkarskich.
Jego osoba znana jest nie tylko w Przemyślu ale w całej Polsce dzięki jego Przemyskiej Pizzerii Galicyjskiej i zamiłowaniu do piłki nożnej.
Cześć jego pamięci.

Obrzęd pogrzebowy odbędzie się w poniedziałek (14.11.2016) o godz.14.00 na cmentarzu głównym w Przemyślu, ul. Słowackiego.
Msza zostanie odprawiona również w poniedziałek o godz. 7.30
w kościele Salezjanów